7/24 DESTEK HATTI
+90 532 413 97 71
EV ÇİLİNGİR HİZMETLERİ

Isparta'nın her semtine hizmet vermekte olan firmamız, 7/24 tam donanımlı araçlarıyla çilingir ve anahtarcı hizmeti vermektedir. Kilitli kalan çelik kapılarınız için acil çilingir hizmeti veren Dayıoğlu Anahtar Isparta'nın bir çok semtine çilingir hizmetini götürmektedir. Telefonlarımızı arayarak çilingir talebinizin ardından 15. dk içinde kapınızdayız.
Kapılarınıza hasar vermeden açmak bizim işimiz.
Isparta'nın tüm semtleri ve mahallelerinde acil çilingir ihtiyacınızda 15. dk içinde hizmet veriyoruz.

OTO ÇİLİNGİR HİZMETLERİ

Sıcak ve uzun günlerde insanlık haliyle yaşadığınız araç kilitlenme olaylarınız, anahtar unutma veya kaybetme durumlarınıza 15. dk içinde hızlı servisimiz ile sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Dayıoğlu Anahtar, oto kilitleriniz ve kumandalarınız için tamir bakım ve orjinal tedarik hizmetlerini sunabilmektedir. Temiz ve kaliteli işçiliğimizle aracınza hiçbir zarar vermeden kapınız açıyoruz. Isparta'da birçok bölgede zaten hizmet vermekteyiz.

KASA ÇİLİNGİR HİZMETLERİ

Çelik kasanızın anahtarını kaybettiyseniz ve açamıyorsanız, doğru yerdesiniz. Çelik kasanıza hiçbir zarar vermeden üstelik kilidi bile değiştirmeye gerek kalmadan açıyoruz.
Yasal Kasa Çilingiri
Anahtarlarını veya şifresini kaybettiğiniz kasalarınızı güven ve initayla yanınızda kullanıma açıyoruz.

BARİYER KAPI SİSTEMLERİ

Kumanda çoğaltma işleminde kumandanın özelliğine bağlı olarak uzaktan kumanda kopyalama makinaları ile kumanda çoğaltma veya orjinal kumandalarda garaj başında alıcı hafızasına kumanda tanıtma işlemi ile kumanda çoğatlma işlemleri yapmaktayız.
Garaj ve kepenk kumandalarınız, arıza durumlarında tamir ve bakım yapabiliyoruz. Kayıp ve çalıntı kepenk kumandalarınız için uyumlu marka modellerde garaj ve kepenkleriniz için orjinal kumanda tedarik edebiliyoruz.
Dayıoğlu Anahtarcılık © 2020